Kosmetika
Masáže
kosmetické produkty GERnétic

S kosmetikou GERnétic výhradně pracuji od roku 2010. V Kosmetickém studiu GERnétic v Praze Řepích, kde je zároveň sídlo generálního zastoupení GERnétic pro ČR a SR, pracuji jako kosmetička, masérka a školitelka. Jako školitelka mám specializaci na péči o oční okolí a péči o dekolt a poprsí. Vytvořila jsem brožuru Krásná pod vlivem Luny a přispívám pravidelně do časopisu pro kosmetičky GERnétic - Journal. Více na www.studiogernetic.cz

Dotek je pro mě kontakt s duší, ruce jsou prodloužením Srdce, každá kůže vypráví svůj příběh, na konci celého pečujícího rituálu je pro mě odměnou prozářená a opečovaná žena. Péče o pleť je pro mě rituálem a meditací.

Před kosmetickým ošetřením mohu s klientkou procvičit „Jógu pro zářivý obličej“. Obličejové svaly se stanou pevnější, obličej získá mladší vzhledu a zvýrazní se kontury. Zvýší se tím celkový výsledek  péče o sebe.

S pomocí výjimečných přípravků kosmetické řady GERnétic a „Jógy pro zářivý obličej“ o sebe pečuji každodenně ráno a večer; s velkou citlivostí vám mohu tuto péči nabídnout a poskytnout. Vím, že budete spokojené.

Joga

Praktikuji jógu od r. 2003, prošla jsem nejrůznějšími kurzy Hathajogy, Jogy pro těhotné, Spiraldynamik® u Bei Merskbauerové (naučí správnému používání vlastního těla), sešla se i s dalšími učiteli.  Pro mě je jóga spojení těla a ducha, vnímat tělo v pohybu, v dechu, nacítit a procítit, co mi tělo říká, zpomalit a jen tak být, koncentrovat se, meditovat. Praxi vedu v jemnosti a plné pozornosti k tělu, ve spojení s Lunárními cykly a fázemi, na konci setkání provádím jemnou aromamasáž, která umocní prožitek z praxe jógy. Nepřestane mě fascinovat proměna jogínek  po skončení lekce, jejich zářivé pohledy, uvolněnost a spokojenost.

Denně se věnuji praxi jógy a meditaci. Je to můj denní rituál.

Věnuji se taktéž i „Jóga pro zářivý obličej“

Tuto službu mohu poskytnout samostatně on-line

Mohendžodáro

V roce 2011 jsem nastoupila cestu tantry, která změnila můj život v celkovém vnímání a prožívání. Prošla jsem všemi stupni této školy – Mohendžodáro s Monikou Sičovou a Igorem Samotným a absolvovala lektorský kurz. V roce 2020 jsem dokončila navazující školu Ženských masáží Mohendžodáro.

Více na www.mohendžodáro.eu

V roce 2019 jsme dokončila dvouletý výcvik u světoznámé tantrické učitelky Ma Ananda Sarita – Esence Bohyně. V bezpečném prostředí žen jsem dostala učení, transmisi ženství, potkala jsem se se svojí hlubokou přirozeností, pomocí jednoduchých avšak hlubokých technik.  

Nyní toto všechno mohu předávat dalším ženám, aby se potkaly se svojí podstatou, ukázat jim cestu, jak prozářit své ženství

Aromaterapie
Biobachovky

Jsem registrovaná v odborné společnosti "Asociace českých aromaterapeutů"

Ve své praxi používám:

  • doTERRA - esenciální oleje, certifikované čisté oleje terapeutické třídy
  • Oshadhi – odborníci na vzácné a bio esenciální oleje
  • Young Living - esenciální oleje – čisté přírodní nejvyšší kvality

Esenciální oleje jsou darem z rostlinného světa; Oleje mohou pomoci v nejrůznějších životních situacích, uvolňují emoční stavy, odstraňuji potíže našeho fyzického těla.

Dále používám: Bachovy květové esence, které pomáhají navrátit a pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil, která souvisí s harmonií těla, mysli a duše.

Kurzy pánevního dna

V roce 2018 jsem absolvovala lektorský kurz Školy pánevního dna Renaty Sahani, která je zakladatelkou Školy pánevního dna a autorka Metody 3x3. Pánev je pro mě impulsní centrum ženskosti, živosti, šťavnatosti. Skrývá se v něm ženská síla. Cvičení Metodou 3x3 Renaty Sahani je jemné cvičení pro zdraví, krásu a sílu ženy. Ráda vás, milé ženy, provedu kurzem Tajemství pánevního dna I. a II., kde navážete spojení se svým ženským středem, budete se jinak cítit a vyzařovat ženskost. 

Více na www.školapánevníhodna.cz.