O mně

Od malinka se miluji dotýkat lidí, jejich pokožky, pod jejím povrchem se vždy skrývá jiný příběh…pracuji jako kosmetička a masérka s produkty francouzské značky GERnétic. Absolvovala jsem kosmetickou školu se státní zkouškou ve Stochově, a následné kurzy - lifting obličeje, manuální lymfodrenáž obličeje, jemné techniky očního okolí. Jsem absolventka Institutu Aromaterapie v Praze a jako odbornice jsem registrovaná u Svazu českých aromaterapeutů. Své vzdělání jsem si rozšířila na kurzech reflexní, aromamasáže a meridiánové masáže.


V roce 2018 jsem nastoupila do dvouletého výcviku Esence Bohyně se světoznámou učitelkou Ma Anandou Saritou. Totálně to proměnilo mé vnímání sebe samotné, a i předávání učení tantry. Jsem velice vděčná, že se mi dostalo tohoto poznání, setkání s touto ženou, být v její blízkosti a nasávat energii OSHO a dostat tuto hlubokou transmisi. Jsem nesmírně vděčná, že mohu tuto energii předávat dál a šířit tak energii a essenci Bohyně, otevírat tak božský potenciál, který je v každé ženě. Věnuji se lektorování jógy pro ženy – zejména s pánevním dnem, jsem certifikovanou lektorkou Školy pánevního dna a pracuji též s pohybovým systémem  Spiraldynamik®.   Jsem absolventkou kurzu Moon Mothers®. Na své cestě poznání jsem se setkala s mnoha učiteli, a také už vím, že největšími učiteli jsme si sami sobě.

Cestu tantry jsem nastoupila v roce 2011, kdy jsem poprvé přijela do Meditačního centra Lažánky u Brna. Měla jsem v sobě mnoho nejrůznějších bloků, strachů, temnot, otázek, tendencí utéct a už nikdy nepřijet, mnoho bolestí, nevyléčených témat z dětství a dospívání….vydržela jsem a dělala nejrůznější techniky a meditace, docházela k postupné pomalé proměně a osvobozovala se tak, odhazovala masky a iluze…Prošla jsem všemi stupni Mohendžodáro tantrické jógy pro ženy, Mohendžodáro masáže a lektorským výcvikem.


Bude mi potěšením, pokud se mi svěříte do péče, bude to vždy s velkou citlivostí k Vám samotné, k Vašemu momentálnímu stavu, k Vaší pokožce, k tělu. Je to pro mě vášeň a radost.


Krása pod vlivem Luny

PÉČE O KRÁSU A ZDRAVÍ OD LEDNA DO PROSINCE
Speciální edice pro ženy, které milují francouzskou kosmetiku GERnétic. S láskou připravila firemní kosmetička a odborná školitelka GERnétic Blanka Chmelíková. Za kresby Luny děkujeme „Michelle“ Michaele Trčkové.

V případě, že Vás ukázka zaujmula, napište mi a já Vám celý obsah zašlu ve formátu PDF.